СТІЙКІСТЬ ДО АТМОСФЕРНИХ ВПЛИВІВ

Корпуси виконані з сучасного SMC матеріалу, тому витримують вплив УФ випромінювання не жовтіючи, не дають тріщин у зимовий період, не піддаються корозії та не потребують додаткового покриття. Температура експлуатації -50°С ... +85°С.

Товар
OS

ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО ВОГНЮ

Корпуси стійкі до впливу вогню і не підтримують горіння! Клас пожаростійкості V0 (960°С).

Докладніше

АНТИВАНДАЛЬНІСТЬ

Еластичність кожного елемента корпусу, яка досягається шляхом застосування 28% скловолокна в матеріалах, забезпечує неймовірну ударостійкість і стійкість до механічних пошкоджень.

Докладніше

ВИСОКА ГЕРМЕТИЧНІСТЬ

Високий ступінь захисту корпусів досягається відмінною рисою - спеціальною системою пазів без гумових ущільнювачів. Весь діаметральний ряд ступенів захисту-IP44, IP54, IP65, IP66.

Докладніше

ЕНЕРГОБЕЗПЕЧНІСТЬ

Стійкість до електричного пробою за рахунок струмонепровідних властивостей матеріалу корпусів, ll клас ізоляції 24кV / mm. Корпуси не вимагають додаткового заземлення.

Докладніше

ОСОБЛИВА ВЕНТИЛЯЦІЙНА СИСТЕМА

Безперервна циркуляція повітря через спеціальні зазори між елементами корпусу дозволяє відводити від електрообладнання тепло і перешкоджає появі конденсату.

Докладніше

МОДУЛЬНІСТЬ ТА БАГАТОСЕКЦІЙНІСТЬ

За допомогою сполучних елементів корпуси легко стикуються між собою в висоту та ширину. Варіюючи установкою перегородок, дверцят - можна досягати будь-яких комбінованих конструктивів.

Докладніше

ЗРУЧНІСТЬ МОНТАЖУ

Поелементна збірка корпусів забезпечує зручність і можливість одночасного відтворення монтажних робіт по комплектації апаратурою та установки опор, фундаментів.

Докладніше
Якість

Якість

Увесь товар сертифікований і відповідає стандартам

Інновації

Інновації

Власні дослідження
та розробки за стандартами

Досвід

Досвід

Більш ніж 26 років досвіду з виробництва корпусів

EDS - програма проектування
Програма для проектування
Проектування устаткування в середовищі 3D Підготовка проекту електричної схеми Автоматичне створення технічних карт Запис проекту в універсальних форматах Розширювана база обладнання
Залишилися питання?
напишіть нам
Залиште свої координати і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин
<p>Атомна<br />
енергетика</p>

Атомна
енергетика

<p>Вуличне<br />
освітлення</p>

Вуличне
освітлення

<p>Сільське<br />
господарство</p>

Сільське
господарство

<p>Будівництво</p>

Будівництво

<p>Важка<br />
промисловість</p>

Важка
промисловість

<p>Морська<br />
галузь</p>

Морська
галузь

<p>Метрополітен,<br />
Ж/Д</p>

Метрополітен,
Ж/Д

<p>Авіаційна<br />
інфраструктура</p>

Авіаційна
інфраструктура

<p>Харчова<br />
промисловість</p>

Харчова
промисловість

<p>Паркінги, мийки,<br />
АЗС</p>

Паркінги, мийки,
АЗС

Докладніше
Новини
11/03/2019
SOLAR Ukraine 2019
Запрошуємо Вас відвідати наш стенд

Електрощитове обладнання Emiter

Щитове обладнання від компанії Emiter


У системах електропостачання необхідно використовувати високоякісне обладнання, яке забезпечить безпеку людині і захистить апаратуру від перенапруги, короткого замикання або інших збоїв мережі. Від того, на скільки правильно буде обрано щитове обладнання, також залежить справність поставлення електроенергії, надійність освітлення, можливість чітко контролювати температуру води і багато іншого. Основна задача, яка стоїть перед щитовим обладнанням, полягає в надійному захисті і функціонування приладів, які входять в систему електропостачання об'єктів житлового та виробничого типу.

Першокласне щитове обладнання що виготовляється на базі поліестрових корпусів, купити яке можна в інтернет-магазині Emiter, коштує абсолютно недорого. Ми представляємо наступні типи обладнання:

  • розподільний;
  • силовий;
  • поверховий;
  • обліковий.

Для побутових цілей прийнято використовувати щитове обладнання розподільного типу. Захисні щити також діляться на настінні і підлогові. Настінне обладнання, в свою чергу, може бути навісним, вбудовуваним або звичайним. Щити вбудованого типу є більш естетичними, компактними, проте вимагають чималих силових і тимчасових витрат на монтаж.

Електрощитове обладнання: монтаж і установка


Установка щитового обладнання повинна здійснюватися виключно професіоналами своєї справи. Цей процес вимагає наявності особливих умінь і навичок. До всього іншого, обладнання повинно бути сертифікованим і відповідати сучасним стандартам якості. Наша компанія протягом багатьох років виробляє високоякісне електротехнічне обладнання. Ми гарантуємо надійність і безпеку своєї продукції, а також надаємо всі необхідні супровідні документи. Наша ціна є найбільш вигідною в Україні. Ви можете переконатися в цьому самостійно, відвідавши онлайн-каталог компанії або зателефонувавши по одному з контактних номерів телефону. Кваліфіковані менеджери Emiter з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть оформити замовлення. Наше щитове обладнання без сумніву буде відповідати вашим вимогам. Ми доставляємо замовлення по всій Україні в максимально стислі терміни. Потрібна консультація? Зателефонуйте нам самостійно або скористайтеся функцією зворотного зв'язку. Ми оперативно зв'яжемося з вами.

Читати все Згорнути