Про компанію

Про компанію - 1

Компанія Emiter - підприємство, яке динамічно розвивається, засноване в 1992 році зі 100% часткою польського капіталу. В червні 1992 року компанія зареєстрована як громадянсько-правове партнерство.

 В 2001 році компанія змінила організаційно-правовую форму з громадянського партнерства на загальне партнерство. Засновниками компанії являються Станіслав Бієда та Петр Ліс. До 2008 року штаб-квартира компанії знаходилась в арендованому приміщені на півдні Польщі.

На початковому етапі діяльності підприємство виготовляло розподільчі пристрої з металу та ламінірованого матеріалу. У зв'язку з підвищеними вимогами клієнтів та потребою відповідності європейським  стандартам - з 1997 року было налагоджено виробництво корпусів з поліестеру.


В 2003 році філіал компанії був відкритий в м.Згеже, що складається з офісів продаж та складальних цехів.

В 2001 и 2003 роках Emiter отримав право на використання сертифікатів ISO 9002 и 9001.

З 1999 року Emiter налагодив  експорт корпусів власного виробництва в країни Європи. В числі первих європейських замовників стали країни: Словаччина, Чехія, Руминія, Хорватія, Словенія, Болгарія, Венгрія,  Норвегія, Німеччина, Бельгія, Испанія, Австрія, Україна, Франція, Естонія, Росія, Литва, Нідерланді, Сербія, Черногорія.

В 2006 році в Німеччині заснована Emiter GmbH, що посприяло впровадити і затвердити продукт на німецькому ринку.

В січні 2008 року підприємство було перенесено в сучасний комплекс, розташований в м.Ліманово. В одному многофункціональному комплексі были разміщені виробничі та складальні цехи, адміністративна споруда, а також склад готової продукції. Також в м.Писжовей разміщений виробничий комплекс компанії і складальні цехи.

В 2010 році в м.Страшине відкрився іще додатковий філіал з офісними та складальними об'єктами.

В 2013 році, в форматі дилерської угоди з організацією ТОВ "Виробничо-комерційним підприємством "Електра", було прийнято рішення про спільне просування продукта компанії Emiter на українському ринку.

Іноваційний продукт поліестеру, армованого скловолокном, найшов застосування в Україні та отримав визнання, як повна заміна, або альтернатива металевим щитам.

На сьогоднішній день реалізовано безліч проектів, которі успішно експлуатуються больше п'яти років. Вибір наших партнерів виправданий безперебійною роботою обладнання в часі за рахунок якісних переваг нашего продукта, надійності та довговічності.

Фірма Emiter має в своєму роспорядженні:

- виробничі цехи та складські приміщення площою більше 4500 м2 в м.Ліманова,

- виробничі цехи та складські приміщення площою 4000 м2 в м.Згеже,

- 45 гидравлічних пресів з силою тиску до 2000 тон,

- сучасні інжекційно-ливарні машини для термопластів і дюропластів (BMC),

- більше 350 прес-форм,

- парк станків с ЧПУ (фрезерні, токарні станки),

- машини перфораційні і листозгинальні преси с ЧПУ,

- технологічна лінія для порошкової лакировки по кольоровій гамі RAL,

- сучасний інструментальний цех,

- власна лінія для виробництва пластмаси SMC,

- більш ніж 450 співробітників з високою професійною кваліфікацією.

Компанія Emiter являєтся одним із лідерів в виробництві та в продажах корпусів из термореактивних  матеріалів та разподільчих щитів. Emiter пропонує комплексні рішення для кліентів у всіх сегментах - проєктування, виготовлення та монтаж обладнання.

Використовуючи досвід, накопичений за багото років діяльності, Emiter динамічно розвивається, завойовує високі позиції на електротехнічних ринках. З року в рік він розширює асортимент та дистрибюторську мережу.