Застосування

Альтернативна енергетика
Альтернативна енергетика
Альтернативна енергетика

Альтернативна енергетика — це відносно нова галузь, до якої поступово переходять в Україні і в усьому світі.

Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері виготовлення електромонтажних корпусів і розуміння специфіки обладнання, яке використовується в альтернативній енергетиці, ми пропонуємо своїм клієнтам виключно міцний, надійний і довговічний продукт, здатний працювати на будь-якій місцевості і при будь-якій погоді.

Для виготовлення корпусів ми використовуємо сучасний композитний матеріал, який складається з скловолокна та поліестеру. Він характеризується довговічністю, стійкістю до дії УФ випромінювань, вологи і морозу. Матеріал шаф ударостійкий, не піддається корозії і має високу ступінь захисту - IP 54, 65, 66.

Щитове обладнання «Emiter» відрізняється легкістю і простотою монтажу, надійністю і тривалим терміном експлуатації. Крім того, наша продукція не боїться атмосферного впливу.

 

Будівництво
Будівництво
Будівництво

Щитове обладнання для загального користування має відрізнятися зручністю у використанні, довговічністю, а також відсутністю додаткових витрат на обслуговування.

Саме такими є електромонтажні корпусу «Emiter», які можуть застосовуватися на будь-якому етапі проведення будівельних робіт.

Вони підходять для будівництва котеджів, житлових комплексів, адміністративних будівель, промислових і інших об'єктів.

Наші електромонтажні корпусу мають різні варіації способів відкривання дверей, а також додаткові опції для обмеженого доступу до комутаційної апаратури і можливості обліку даних (оглядові вікна, ревізійні дверцята і т.п.). Продукція «Emiter» схвалена ОБЛЕНЕРГО.

Вуличне освітлення
Вуличне освітлення

Вуличне освітлення

 

Багато хто помилково вважає, що при облаштуванні вуличного освітлення досить грамотно підібрати оптику і провести точні розрахунки освітленності. Однак це далеко не так, адже функціональність вуличного освітлення безпосередньо залежить від вибору спеціалізованого обладнання.

Електромонтажні корпусу «Emiter» - це надійні пристрої, які підходять для установки на відкритому просторі. Крім того, наше обладнання має високий ступінь захисту IP і стійкістю до атмосферного впливу.

Щитове обладнання виробництва нашої компанії мають декілька варіантів монтажу: на грунт і на опору. Кожен із способів установки нівелює складності застосування.

 

Сільське господарство
Сільське господарство
Сільське господарство

Сьогодні практично на всіх тваринницьких фермах, птахофабриках, елеваторах, підприємствах які займаються грибівництвом, а також в різних теплицях використовують сучасне високотехнологічне обладнання імпортного виробництва.

Проте вибрати партнерів, які можуть надати дійсно якісні пристрої, досить складно. Компанія «Emiter» представляє вашій увазі надійне щитове устаткування, яке відповідає європейським стандартам якості.

Продукція «Emiter» відрізняється від усіх інших стійкістю до агресивних середовищ і пожежобезпекою.

Атомна енергетика
Атомна енергетика
Атомна енергетика

У даній галузі особливу роль грають точність і правильність розрахунків.

Електротехнічні шафи «Emiter» зарекомендували себе, як надійні і довговічні пристрої. Ми виробляємо обладнання, враховуючи всі необхідні характеристики, а також специфіку даної галузі.

Монтажні бокси виробництва нашої компанії відрізняються діелектричним виконанням, природним вентилюванням, а також додатковим екрануванням.

Важка промисловість
Важка промисловість
Важка промисловість

Налагодити роботу даних підприємств можна тільки за допомогою надійного і безпечного обладнання.

Щитове обладнання «Emiter» допоможе убезпечити електричні комунікації в суворих реаліях промислових підприємств.

Всі корпуси виробництва нашої компанії є стійкими до агресивних робочих середовищ і мають високий ступінь захисту IP66.

Харчова промисловість
Харчова промисловість
Харчова промисловість

Дана галузь є однією з найбільш пріоритетних, і для держави, і для приватних інвесторів. Вона охоплює величезну кількість промислових підприємств: м'ясокомбінати, олійно-жирові комбінати, кондитерські фабрики, цукрові, консервні, хлібобулочні, молочні заводи і т.д.

На сьогоднішній день харчова промисловість займає лідируючі позиції в рейтингу галузей, які отримують найбільші іноземні інвестиційні вкладення. Стрімкий розвиток промисловості вимагає постійного впровадження сучасних технологій виробництва.

Електрощити «Emiter» - це продукція, отримана шляхом тривалих наукових досліджень і розробок. Вона підходить для широкого спектру застосування і має масу незаперечних переваг.

Наші електрощити відрізняються теплостійкістю, пожежобезпечністю, стійкістю до агресивних робочих середовищ і температурних коливань.

Телекомунікації, IT-технології, Wi-Fi зони
Телекомунікації, IT-технології, Wi-Fi зони
Телекомунікації, IT-технології, Wi-Fi зони

Без інтернету та інформаційних технологій неможливо уявити життя сучасної людини або підприємства.

Головною вимогою до даної сфери виступає можливість своєчасно обмінюватися інформацією. Наші електромонтажні бокси повністю відповідають всім вимогам, які висуває дана сфера діяльності. Вони характеризуються простотою монтажу та зручністю в експлуатації.

Електромонтажні бокси «Emiter» відрізняються антивандальним виконанням, радіо прозорістю, а також різноманіттям варіантів установки.

Паркінги, мийки, АЗС
Паркінги, мийки, АЗС
Паркінги, мийки, АЗС

Корпуси «Emiter» набули широке розповсюджння в різних сферах автомобільного сервісу. Вони повсюдно використовуються на паркінгах, мийках, АЗС, зарядних станціях електромобілів і т. д.

Наша продукція була розроблена з урахуванням потреб сучасних споживачів і специфіки автомобільного сервісу. Вона має високу ступінь захисту IP65 і IP66, володіє теплостійкістю, вогнестійкістю і не боїться температурних коливань.

Саме тому корпуса «Emiter» змогли стати частиною такого стрімко розвинутого напрямку, як обладнання зарядних станцій для електромобілів.

 

Метрополітен, Ж/Д
Метрополітен, Ж/Д
Метрополітен, Ж/Д

Через постійні вібрації, вогкості і підвищеної вологості, природних умов мостів і переправ, а також екстремальних навантажень, які притаманні ж/д транспорту, обладнання для даної галузі має бути максимально надійним і довговічним.

Корпусне електромонтажне обладнання «Emiter» має високий ступінь захисту, володіє пожежобезпечністю і стійкістю до перенапруження. Крім того, воно характеризується електроізоляційними властивостями, завдяки чому є абсолютно безпечним у використанні.

Авіаційна інфраструктура
Авіаційна інфраструктура
Авіаційна інфраструктура

Різні об'єкти, які є частиною єдиної системи організації повітряного руху, щодня виконують складні з точки зору інженерії та електропостачання процеси.

Саме тому дуже важливо, щоб встановлене обладнання було надійним і функціональним.

Корпусні електрощити «Emiter» відмінно справляються з усіма видами процесів, які характерні для даної галузі. Вони володіють діелектричними властивостями, завдяки чому є абсолютно безпечними у використанні.

Крім того, наші корпусні електрощити відрізняє радіопрозорість, теплостійкість і пожежна безпека.

Морська галузь
Морська галузь
Морська галузь

Мореплавство, суднобудування і морські порти є досить специфічними сферами. Устаткування, призначене для використання в даних галузях, повсюдно піддається атмосферній дії, згубному впливу солоної води і вологи.

В таких умовах експлуатації пристрої дуже швидко зношуються і виходять з ладу. Ящики для електромонтажного обладнання «Emiter» виготовлені з використанням скловолокна. Завдяки цьому, вони абсолютно не піддаються корозії і витримують всі тяготи експлуатації.

Ящики для електромонтажного обладнання нашого виробництва мають високий ступінь захисту IP66 і удароміцність. Вони мають трьохточкову систему замикання і можуть використовуватися навіть в агресивному робочому середовищі.

Газове господарство
Газове господарство
Газове господарство

Щитове обладнання «Emiter» вражає своїми нестандартними рішеннями. В ході експлуатації ми врахували всі особливості сфери газового господарства. Тому наше обладнання повсюдно використовують для захисту її користувачів.

Також наші щити є пожежобезпечними, теплостійкими, мають високий ступінь захисту (IP 65, IP66), і мають високий поріг градусного діапазону від -50 ° С до + 85 ° С.