Елком-2017

Елком-2017

17/04/2017

11-14 квітня 2017 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" відбулася XXI міжнародна виставка elcomUkraine 2017. Форум elcomUkraine - важлива бізнес-подія, яка збирає на єдиному майданчику виробників в сфері енергетики, електротехніки, промислової автоматизації та світлотехніки. Виставка наочно відображає стан цих галузей промисловості.

Спільно на одному майданчику проходили виставки: EIA- електроніка і промислова автоматизація, GREEN EXPO- альтернативна електроенергетика, ТЕХНОПРИВОД. Цього року elcomUkraine наочно продемонструвала ознаки економічного зростання. Виставка зросла за всіма показниками. На площі 11 000 кв.м. більше 250 учасників з 12 країн світу - України, Австрії, Білорусі, Китаю, Південної Кореї, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, Туреччини, Швеції - презентували 600 світових і вітчизняних брендів в області енергетики, електротехніки, світлотехніки, промислової автоматизації . Більше 8500 фахівців приїхали на elcomUkraine з усіх куточків України.

ТОВ "ВКП "Електра" гідно представила на виставці фірму Emiter. Стенд нашого підприємства привернув великий інтерес відвідувачів та учасників виставки. За 4 виставкових дня стенд відвідали сотні керівників і фахівців підприємств енергетичної, машинобудівної, металургійної та інших галузей.

Для нашого підприємства виставка elcomUkraine 2017 - це прекрасна можливість представити якісну продукцію фірми Emiter.