SOLAR Ukraine 2018

SOLAR Ukraine 2018

23/04/2018

17-20 квітня 2018 р в Києві пройшла перша міжнародна виставка SOLAR Ukraine 2018, яка була присвячена питанням генерації і використання сонячної енергії.

У виставці взяли участь 38 українських і іноземних компаній, які представили сучасні розробки в сфері генерації та використання сонячної енергії: сонячні панелі, фотомодулі, модульні міні-електростанції, інтелектуальні системи обліку згенерованої / спожитої енергії, автоматизоване системи комерційного обліку електроенергії, системи діагностики електрокабелів і багато іншого.

На стенді ТОВ "ВКП "Електра " можна було ознайомитись з продукцією польської фірми "EMITER" - корпусами з поліестеру, армованого скловолокном.

Основну аудиторію виставки SOLAR Ukraine 2018 склали керівники компаній і промислових підприємств, інженери-енергетики, інженери-теплотехніки, фахівці із закупівель.

Сегмент слнечной енергетики розвивається дуже динамічно. Так, в 2017 році, в сонячну енергетику України було інвстіровано близько 250 млн. доларів США, що майже в 2 рази більше, ніж за 2016 рік. За перший квартал 2018 року загальна потужність сонячних електростанцій, які працюють за «зеленим» тарифом, досягла 841 МВт. При цьому, тільки за 3 місяці поточного року встановлено ще 100 МВт, що складає майже половину потужностей сонячних електростанцій, введених в експлуатацію за весь минулий рік.

Згідно з Енергетичною стратегією України, до 2035 року плануруется збільшити частину електроенергії, отриманої від енергії сонячного випромінювання, до 12% від загального енергетичного балансу держави.