Розподільні пристрої

Розподільні пристрої - 1

Фірма Emiter є комплексним виробником електротехнічного обладнання і засобів технологічного управління для застосування в різних галузях промисловості і енергетики. На основі корпусів з поліестеру власного виробництва підприємство забезпечує повний цикл від розробки і проектування до його виготовлення. Підприємство має проектно-конструкторський відділ, інженерно-технічний відділ, виробничі площі, випробувальну лабораторію.  Згідно технічного завдання замовника, із зазначенням виробника і типу комплектуючих, розробляється документація, за якою виготовляються комплектні розподільні пристрої (РУ).

Завдяки висококваліфікованому персоналу, сучасної виробничо-технічної бази, компанія випускає якісну і надійну продукцію, яка успішно працює більш ніж в 25 країнах світу. Ми маємо можливість втілювати в реальність найскладніші завдання, поставлені нашими замовниками.

Багатий досвід і знання в своїй галузі дозволяють максимально ефективно виконувати вимоги замовників при реалізації проектів з різних галузей промисловості.

Комплектні розподільні пристрої призначені для загальнопромислового застосування і можуть використовуватися в розподільних пристроях електричних станцій всіх видів, на трансформаторних підстанціях, в електроустановках промислових підприємств, залізниць і метрополітенів, на об'єктах нафтогазового комплексу.

Умови обслуговування-односторонні при глибині шаф до 320 мм і двосторонні при глибині в 640 мм. для безпечного обслуговування і локалізації аварій можливий поділ корпусів на відсіки перегородками.

Приклади виготовлення комплектних розподільних пристроїв:

  1.  Кабельні розподільні пристрої
  2.  Кабельні розподільні пристрої з урахуванням
  3.  Поверхові щити
  4.  РУ трансформаторних підстанцій
  5.  РУ трансформаторних підстанцій з установкою на опору
  6.  Конденсаторні установки
  7.  Щити модульні
  8.  Силовий щит
  9.  Розподільні пристрої для будмайданчиків